Want to build a Directory
you can be proud of?
0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 

RestauraceKLADNO

Bar a restauraci Zanzibar najdete na ústředním náměstí v Kladně přímo naproti radnici. Bar je otevřen v pracovní dny od 8.00 hodin a můžete u nás posnídat, nebo si dát třeba jen výbornou kávu Illy. Restaurace je otevřena od 11.00 hodin se širokou nabídkou teplých jídel a salátů. Posedět u nás můžete i na dvou zahrádkách - přímo na náměstí, nebo klidněji ve dvoře. Těšíme se, že se u nás stavíte.
Připravili jsme pro Vás nekuřáckou hospůdku s domácí kuchyní, krušovickým tankovým pivem a zajímavým výběrem vín. Stálý jídelníček máme poměrně krátký, protože chceme vařit z kvalitních čerstvých surovin a kromě stálých jídel děláme speciality. Našim heslem jest: "Vaříme, co rádi jíme." Nevaříme tedy jen českou kuchyni, ale vybíráme si i z ostatních - co nám chutná, například pasta. Domácí těstoviny si vyrábíme ručně z italské mouky. Přijímáme stravenky!
Štítky: česká italská wifi
Příjemná česká hospůdka s dobrou kuchyní a velkým výběrem točeného piva Krušovice. U České Lípy je komplex několika provozů: restaurace-hospoda, sportbar, zahradní restaurace velké kapacity s příjemným posezením ve stínu stromů a zahradní altán.
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás pozvat do naší stylově zařízené restaurace Švejk restaurant Kladno, založené již v roce 1999. Můžete si u nás vychutnat tipickou atmosféru této restaurace, poznat vysoký standard nabízených pokrmů a nápojů skloubenou s příjemnou obsluhou , vždy připravenou pomoci s výběrem Vašeho jídla.
Rádi Vás přivítáme v naší restauraci v centru města Kladna na pěší třídě naproti kapli sv. Floriána. Velmi nám záleží na přímých rezervacích, a to mluveným slovem. Na našich rezervačních číslech Vám nabídneme stůl, který přizpůsobíme příležitosti Vaší návštěvy u nás a s radostí splníme Vaše další přání.
Restaurace a cocktail bar, kde najdete široký výběr minutkové kuchyně, domácí těstoviny, ale i výběr s více než 200 cocktailů a kvalitních vín, kávové speciality a točené pivo.
54 druhů pizzy ve třech velikostech, 20 druhů zeleninových salátů, 14 druhů těstovin s omáčkami a 8 druhů zapečených těstovin. 6 druhů dětských menu - obsahuje minipizzu, nápoj a dárek - hračku.
Štítky: italská oběd pizza
Setřídit podle: Abecedně Hodnocení    vzestupně | sestupně