Want to build a Directory
you can be proud of?
0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 

Hledat

Hledat:
| |
Listings Found: 4
Hotelová restaurace disponuje 40ti místy, letní terasa 50ti a salónek od 10ti do 60ti míst. Na jídelním lístku najdete speciality české a světové kuchyně.
Restaurace Letná je rodinný podnik. Lpíme na kvalitě nabízených jídel, které připravuje zkušený tým kuchařů. Příjemný a vstřícný personál Vám ochotně poradí ve výběru jídel z našeho stálého jídelního lístku i ze zvýhodněné týdenní nabídky. Co se týče nápojů, nabízíme kvalitu v podobě Plzeňského piva, včetně černého Velkopopovického kozla a rozmanitý výběr vín. V letních měsících si můžete posedět na venkovní zahradě pod krásnými vzrostlými kaštany. Nabízíme klasickou českou kuchyni s doplňkem italských pizz a těstovin podle tradičních receptur. Pro Vaše ratolesti nabízíme dětské menu s omalovánkami.
Mexická restaurace v Kladně. Skvělá jídla, příjemná obsluha a bezkonkurenční nápadité prostředí.
Štítky: mexická WiFi
Loreta
603924322, 603752651 , http://www.loretarestaurant.cz
Od pondělí do pátku polední menu, pá a so DISCO-90.léta a novodobé trendy, široký výběr mezinárodní minutkové kuchyně, poháry, lívanečky, steaky, beefsteaky, saláty, flambé a jiné pochutiny:-). Narozeniny, rodinné párty, svatby, promoce... Neváhejte a přijďte nás navštívit!